Нехай x — кількість телевізорів на другому складі. На першому складі було в 2 рази більше

телевізорів, ніж на другому. Після того, як із першого складу взяли 25 телевізорів, а на другий привезли 17телевізорів, то телевізорів на обох складах стало порівну. Яке з рівнянь відповідає умові завдання?

Ответы на вопрос

Отвечает Федорович Стасон.

Ответ:

1)2x - 25 = x + 17 \\ 2x - x = 17 + 25 \\ 1x = 42 \\ x = 42 \div 1 \\ x = 42

- кількість телевізорів на другому складі;

2)42 \times 2 = 84

- кількість телевізорів на першому складі.