Нехай x — кількість телевізорів на другому складі. На першому складі було

в 2 рази більше телевізорів, ніж на другому. Після того, як із першого складу взяли 25 телевізорів, а на другий привезли 27телевізорів, то телевізорів на обох складах стало порівну. Яке з рівнянь відповідає умові завдання?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалаева Елизавета.

Ответ:

Для цієї задачі підійде цей вираз: x+27=2х-25 (або 2х-25=х+27)

Пошаговое объяснение:

Якось так. Для точності скинь варіанти, представленні в вправі

Отвечает Султанов Зиннур.

Ответ:

х = 52 телевiзора

Пошаговое объяснение:

2х - 25 = х + 27

х = 52