Розчин містить 6% солі. Скільки грамів солі міститься в 300 г розчину?​


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Роман.

Ответ:

1) 300:100%=3 (г) - становить 1%

2) 3*6=18 (г) - становить 6%, а значить кількість солі в 300 г.

Вiдповiдь: 300 г розчину мiстить 18 г солi.