Помогите дам 12 балов....На першій полиці у 2 рази більше книжок ніж на другій.Якщо з першої полиці

поставити на другу 12 книжок то обох полицях їх стане порівну.Скільки книжок на кожній полиці?СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедов Руслан.

Ответ:

12+12=24 -на першій полиці

24-12=12 - на другій полиці

на обох полицях по 12 книжок