На склад завезли 6 ц 70 кг овочів: 10 мішків цибулі по 35 кг і декілька мішків моркви по 40 кг.

Скільки завезли мішків моркви?

Ответы на вопрос

Отвечает Суханов Никита.

Ответ:

8

Пошаговое объяснение:

1) 10*35=350(кг)цибулі завезли

2)670-350=320(кг) завезли моркви

3)320/40=8(м)

Відповідь: 8 мішків моркви завезли

Отвечает Огородникова Карина.
10•35=350
670-350=320
320:40=8 мішків моркви
В фото є умова, питаня і міні пояснення