На склад завезли 6 ц 60 кг овочів :10 мішків цибулі по 36 кг у кожному ,і кілька мішків моркви : по

60 кг у кожному .Скільки завезли мішків моркви ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.
10*36=360
660-360=300кг
300/60=5
ответ  5 мешков