На склад завезли 6ц 60кг овочів:10 мішків цибулі, по з6кг у кожному, і кілька мішків моркви, по

60кг у кожному. Скільки завезли мішків моркви?

Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Діана.

1) 10 * 6 = 60 (кг)-лука
2) 6 ц = 600 кг
600/60 = 10 )-моркви привезли.
Відповідь: 10 мішків моркви привезли.

Отвечает Германчук Максим.

1)10*36=360(кг) цибули

6 ц60 кг=660 (кг)

2)660-360=300(кг)моркови

3)300:60=5(мешков)моркови