На склад завезли 6ц60кг овочів:10 мішків цибулі,по 36кг у кожному, і кілька мішків моркви, по 60кг

у кожному. Скільки завезли мішків моркви?

Ответы на вопрос

Отвечает Сауляк Нина.

10*36=360 кг лука
660-360=300 кг моркови
300:60= 5 мешков

Отвечает Митрохин Олег.

6ц60кг=660кг

36*10=360кг- завезли цыбули

660-360=300кг- завезли моркови

300/60=5м- столько мешков моркови завезли