На координатній площині задана точа Р ( - 2 ; - 5 ). Записати координати точки С, у якої абсциса на

4 більше ординати точки Р, а ордината - на 2 менше абсциси точки Р.

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Ваня.

Ответ: С(-1;-4).

Пошаговое объяснение:

Р(-2;-5);  С(х;у) , где  х= -5+4= -1;  у= -2-2= -4   ⇒  С(-1;-4).