На координатній площині задана точа Р (-3; -4). Записати координати точки С, у якої абсциса на 5

більше ординати точки Р, а ордината на 2 менше абсциси ...

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Катерина.
-4+5=1
-2-2=-4
Координаты точки С 1 -4