В магазин завезли п'ять ящиків морозива ціною 14 гривень, шість ящиків морозива ціною 21 гривня і

три ящики морозива ціною 24 гривні. У ящику 40 порцій морозива. Яка середня ціна порції морозива у цьому магазині? Результат округлити до копійок Помогите пожалуйста! Даю 31 балл!

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Руфина.

відповідь:

5 ящиків = по 14 гривень

6 ящиків = по 21 гривень

3 ящиків = по 24 гривень

В 1 ящику = 40 порцій

14 + 21 + 24 = 59 ÷ 3 = 19 цілих 2/3 гривень середня ціна однієї скриньки

19 цілих 2/3 ÷ 40 = 0.491666667 гривень

Отвечает Коротков Богдан.

Відповідь:

19,14(грн)

Покрокове пояснення:

5*40*14=2800(грн) - за морозиво по 14 грн

6*40*21=5040(грн) - за морозиво по 21 грн

3*40*24=2880(грн) - за морозиво по 24 грн

5+6+3=14(ящ) - всього

40*14=560(п) - всього

2800+2880+5040=10720(грн) всього за все морозиво

10720:560=19,142=19,14(грн) - середня вартість морозива