Після продажу шести порцій морозива у касі було 70 гривень. Після продажу ще десяти порцій морозива

у касі стало 120 гривень. Скільки гривень було у касі спочатку, якщо вартість кожної порції однакова. После продажи шести порций мороженого в кассе было 70 гривен. После продажи еще десяти порций мороженого в кассе стало 120 гривен. Сколько гривен было в кассе сначала, если стоимость каждой порции одинакова

Ответы на вопрос

Отвечает Соснина Софья.

Ответ:

1)120-70=50(грн) - отримало після продажу десяти порцій морозива

2)50/10=5(грн/шт) - коштує одне морозиво

3)5*6=30(грн) - заробили за шість продаж морозива

4)70-30=40(грн) - було в касі спочатку

Відповідь: 40 гривень

Пошаговое объяснение: