1)Через одну трубу басейн можна наповнити за 8 год,а через іншу спорожнити за 12 год.За який час

наповниться басейн,якщо відкрити обидві труби?2)Крокодил Гена з'їв на 22 порції морозива більше,ніж Чебурашка.Скільки порцій морозива з'їв кожен з них,якщо Чебурашка з'їв 3/14 кількості порцій морозива,які з'їв крокодил Гена?

Ответы на вопрос

Отвечает Лавров Кирилл.

1 - об`єм води в басейні

1:8=1/8(бас/год) - швидкість наповнення басейну через одну трубу

1:12=1/12(бас/год) - швидкість спорожнення басейну через другу трубу

1/8 - 1/12 = 1/24(бас/год) - швидкість наповнення басейну, коли відкрити обидві труби

1:1/24=24(год) - за такий час наповниться басейн, якщо відкрити обидві труби.

 

Гена - х порцій, на 22 порції більше    І

Чебурашка - 3/14 х порцій            <-----І

 

х - 3/14х=22

11/14х=22

х=22: 11/14

х=28(порц). - з`їв Гена

28-22=6(порц). - з`їв Чебурашка