Ліда відправляється на вихідні в село. З собою вона вирішила узяти 4 книги різних жанрів. Скількома

різними способами Ліда може вибрати книги, якщо у неї є 6 шт. романів, 6 шт. оповідань, 4 шт. казок і 4 шт. книг про пригоди? З усіх книг чотири Ліда може обрати різними способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Шубина София.

Ответ:576

Пошаговое объяснение:

Вона вирішила взяти 4 різних жанри

У неї 6 романів, 6 оповідань

4 казки і 4 пригод

Першу кніну ми можемо вибрати 6 способами( бо романів 6), другу теж 6 (бо оповідань 6), третю 4 і пригоди теж 4 (бо і тих і тих по 4)

Отримувати

6 × 6 × 4 × 4 = 576

Отвечает Зайков Григорий.

N=abcd=6*6*4*4=24^2=576вариантов