бригади доручили відремонтувати ділянку дороги завдовжки 900м скільки метрів дороги бригада

відремонтує якщо виконає 5% завдання? 27% завдання? 60% завдання?

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Кристина.

Ответ:

900м - 100%

9м - 1%

1) 9*5 = 45м

2) 9*27 = 243м

3) 9*60 = 540м