Бригади робитників доручили відремонтувати діляноку дороги довжиною 960м.Скільки метрів дороги вони

відремонтують якщо виконаютьа)30%завдання б)65%з відання​

Ответы на вопрос

Отвечает Ломов Валера.

Відповідь:а)288; б)624

Покрокове пояснення:

а)1)960:100=9,6-1%

 2)9,6*30=288(м)

б)1)960:100=9,6%-1%

 2)9,6*65=624(м)

Отвечает Пикалов Антон.

Відповідь: 1) 288м

2) 624м

Покрокове пояснення:

1) 960×30%÷100%=288 м

2)960×65%÷100%=624 м