Придумайте вибірку із семи елементів медіаною якої є число 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Грицун Міша.

Пошаговое объяснение:

Ме=5

х=2+3+4+4+5+5+5+6+6+7/10=47/10=4,7

Ме=5+5/2=5

Відповідь: Мо=5, х=4,7, Ме=5