Площа повної поверхні однієї кулі дорівнює 393 см2. Знайдіть площу поверхні іншої кулі, у якої

радіус у √3 разів менший, ніж у даної.

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Вероника.

Ответ:

S1 = 4пR² , S2 = 4п(R/√3)² = 4пR²/3 , S1/S2 = 1/3 = 393/3 = 131

Пошаговое объяснение:

Відповідь: 131 см²