З 20 учнів класу 3 відмінники відсоток усіх учнів класу становить відмінників ​


Ответы на вопрос

Отвечает Подолян Алина.

Відповідь:

15%

Покрокове пояснення:

20 учнів - 100%

3 учня - х

20/3=100/х

х=3*100/20

х=15

Відповідь:15% усіх учнів класу становить відмінників