Туристи повині пройти 140км за 3 дні.за перший день вони пройшли 2/7маршруту,а за другий

80%решти.Скільки кілометрів пройшли туристи за третій день????

Ответы на вопрос

Отвечает Бодина Айгуль.

Ответ:

ВОТ ОН

Пошаговое объяснение:

1) за перший день пройшли 2/7 шляху: 140: 7•2= 40км, отже, залишилося ще 140-40= 100км

2) за 2 день пройшов 80% залишку: 100•100 * 80= 80км

3) 1 день + 2 день= 40 + 80= 120км

Т. о. залишилося пройти 140-120= 20км

Відповідь: 20км