Автомобіль їхав 4 год зі швидкістю 72,5 км/год і 2 год зі швидкістю 65 км/год. Яка середня

швидкість автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Смоляров Никита.

Відповідь:

70 км/год

Пояснення:

4*72,5+2*65=290 + 130=420 (км) весь шлях

2+4=6 (год) час у дорозі

420:6=70 (км/год) середня швидкість

Отвечает Лисин Александр.

Удачи!!!!!!!!!!!!!!!