У Алли було 20 грн.Скільки всього зошитів ціною 3 грн.вона може купити за ці гроші?Якою буде решта

грошей.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковригина Ксения.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

6 та залишиться ще 2 грн

Отвечает Носов Кирилл.

Ответ: 6 зошитів, решта 2 гривні

Пошаговое объяснение: 20:3=6.66 (ми беремо ціле число тому 6)

20 : 3*6= 18

20-18=2