Із свіжиг груш виходить 18% сушених .Скільки потрібно взяти кілограмів свіжих груш ,щоб отримати 45

кг сушених? Пожалуйста срочно нужна.

Ответы на вопрос

Отвечает Раковиненко Елизавета.

Ответ:

100% свежих=18% сушеных

х кг свежих=45 кг сушеных

100*45=х*18

х=100*45/18

x=250

Пошаговое объяснение: