Vecmanina salasija 12 kg bruklenu,bet mazmeitina par 4 kg mazak. Cik kilogramu bruklenu salasija

mazmeitina un vecmamina kopa?

Ответы на вопрос

Отвечает Лодыгин Марк.

Ответ:

15 kg

Пошаговое объяснение:

1) 12 : 4 = 3 (kg) vairāk - vecmāte

2) 12 + 3 = 15 (kg) kopā