СРОЧНОООО!!! Якщо в рівнянні 3х + 2 = 11 доданок 2 перенести в праву частину, то отримаємо


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Александра.

Ответ:

3х+2=11

То есть 3х+11=2

Или 3х=11+2

Решу два

Пошаговое объяснение:

Зх=11+2

Зх=13

Х=13:3

Х=4.33333333

Зх+11=2

Зх=2-11

Зх-9

Х=(-9):3

Х=-3

3х+2=11

Зх=11-2

Зх=9

Х=9:3

Х=3

Все:)