Якщо в рівнянні 14х + 9 = 33 доданок 9 перенести у праву частину, то одержимо рівняння : плиззззз​


Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Диана.

Ответ:

14x=33-9

))))))))))))))))0)

Отвечает Веригин Никита.
То отримаємо рівняння:
14x=24(9перенесли в праву частину через що появився на ній мінус тому -9+33=24)

ЗРОБИ ВІДПОВІДЬ НАЙКРАЩОЮ