.Розв’яжіть рівняння 0,63:у=0,9. *


Ответы на вопрос

Отвечает Слыш Влад.

Ответ:

y=7/10

Пошаговое объяснение:

0,63:у=0,9

y=0,63/0,9|*100/100

y=63/90=7/10