На трьох складах 94 т вугілля. На третьому складі на 14 т вугілля менше, ніж на другому, і вдвічі

менше, ніж на першому. Скільки тоннвугілля на кожному складі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Майданкин Андрей.

Ответ:

На 1-складе - 40 тн угля,

На 2-складе - 34 тн угля,

На 4-складе - 20 тн угля

Пошаговое объяснение:

Пусть на 3-складе - х тн, тогда

На 1-складе - 2х тн угля

На 2-складе - х+14 тн угля

Всего на 3-х складах - 94 тн угля

Уравнение:

х + 2х + х+14 = 94

4х = 94 - 14

4х = 80

х = 80 : 4

х = 20 (тн угля на 3-складе)

20*2=40 (тн угля на 1-складе)

20+14=34 (тн угля на 2-складе)