За перший місяць відремонтували 45 %доріг, за другий 20 %, а за третій решту 87.5 км


Ответы на вопрос

Отвечает Половий Сергей.

Пошаговое объяснение:

1)45%+20%=65%

2)100%-65%=35%=87.5 км.

3)(87.5/35)*100%=250 км-в общем отремантировали.

4)(250/100)*45=112.5 км- другий місяць

5)(250-112.5)-87.5=50 км- третій місяць