За перший місяць відремонтували 65% дороги,за другий 60% від остачі а за третій решту 28 км знайти

скільки відремонтували за третій місяць

Ответы на вопрос

Отвечает Голубева Мария.

Ответ

Пошаговоеобъяснение:

1) 100-60=40%

28×100:40 = 70

3) 100-65 = 35%

4) 70 ×100:35 = 200