Який видризок довший:той у якого 0.2 довжини доривнюе 1см. чи той у якого 0.5 довжини доривнюе 2 см


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунова Лина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,2=1/5, отже, 1:1/5=1/1*5/1=5 (см) -довжина відрізка, 0,2 якого дорівнює 1см;

0,5=1/2, отже, 2:1/2=2/1*2/1=4 (см)- довжина відрізка 0,5 якого становить 2 см

5>4, отже, довше той відрізок, 0,2 якого складає 1см