1. Знайдіть частку чисел 6,25 і 0,125. А. 0,05.Б. 0,5.В. 5.г. 50.2. Виконайте ділення: 11,89 :

5,8.А. 0,25.Б. 2,5.В. 0,205.Г. 2,05.3. Який відрізок довший: той, у якого 0,2 довжини дорівнює 1 см, чи той, у якого 0,5 довжи-ни дорівнює 2 см?А. Перший відрізок довший.Б. Другий відрізок довший.В. Відрізки рівні.Г. Не можна порівняти.4. Розв'яжіть рівняння: 12, 5+ 149,6 : (1,36 + 1,6у) = 112,5. Відповідь округліть до десятих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. г. 50

2. г. 2.05

3. А

4. 12, 5+ 149,6 : (1,36 + 1,6у)  = 112,5

    149,6 : (1,36 + 1,6у)= 112,5 - 12.5

     149,6 : (1,36 + 1,6у) = 100

     1,36 + 1,6у = 149,6 : 100

     1,36 + 1,6у =1,496

     1,6у = 1,496 - 1,36

      1,6у = 0,136

      у = 0,136 : 1,6

      у= 0,085 = 0,1