Який видризок довший:той у якого 0.3 довжина=6см, чи той , у якого 0.4 довжина=8 Срочно! А-перший

виризок довшийБ-2 видризок довшийВ-вони ривниГ-не можливо поривняти

Ответы на вопрос

Отвечает Громова Вилена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для визначення цього, ми можемо скласти пропорцію між довжиною та довжиною відрізка, що відповідає одному поділу шкали:

0.3 / x = 6 / 10

0.4 / x = 8 / 10

Де x - довжина відрізка в один поділ шкали.

Можна знайти довжину x, вирішивши кожне рівняння відносно x:

x = 0.3 * 10 / 6 = 0.5

x = 0.4 * 10 / 8 = 0.5

Отже, довжина відрізка в один поділ шкали однакова для обох відрізків, тому жоден відрізок не є довшим за інший.

В-дь:В

Отвечает Губаль Віталія.

Відповідь:

Щоб порівняти довжину виділених відрізків, необхідно знати, яка довжина відповідає одній одиниці вимірювання. Якщо вимірювання відрізків в сантиметрах, то 0.3 довжини = 0.3 * 1 см = 0.3 см, а 0.4 довжини = 0.4 * 1 см = 0.4 см.

Тоді, щоб порівняти довжину виділених відрізків, можна перевести їх до однієї одиниці вимірювання. Для цього можна, наприклад, помножити довжину на 10, тоді відрізки будуть вимірюватися в міліметрах.

Отже, перший видризок дорівнює 0.3 довжини * 10 = 3 см, а другий видризок дорівнює 0.4 довжини * 10 = 4 см.

Отже, другий видризок довший за перший на 1 см.

Відповідь: Б-2 видризок довший.

Покрокове пояснення: