У дитячий оздоровчий табір привезли 632 пакетики із соком. Пакетики були розкладені в упаковках

порівну. Вишневого соку було 24 упаковки, яблучного - 26, а апельсинового - 29 упаковок. Скільки пакетиків із соком в одній упаковці? Скільки пакетиків соку кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Лапутин Паша.

Ответ:Вишневого-192; Яблучного-208; Апельсинового-232

Пошаговое объяснение:

1)24+26+29=79

2)632:79=8

3)24×8=192;26×8=208;29×8=232