Будь ласка допоможіть розв'язати задачу дуже дуже дуже срочно до свята привезли 33 літри соку 4

банки апельсинового соку і 7 банок яблучного скільки літрів яблучного і скільки апельсинового соку привезли до свята?

Ответы на вопрос

Отвечает Галимьянова Снежана.
7+4=11(б) це усього
33:11=3(лiтри) у банцi
3×4=12(лiтрiв) це апельсинового
3×7=21(лiтр) це яблучного
Отвечает Литвиненко Ангела.
33/(4+7)=3 л - в 1 банке
3*4=12 л - апельсиновый сок
3*7=21 л - яблочный сок