Допоможіть розв'язати задачу до свята привезли 33 літри соку чотири банки апельсинового соку і

7банок яблучного скільки літрів яблучного і стільки апельсинового соку привезли до свята?

Ответы на вопрос

Отвечает Теренченко Виктория.
7+4=11 банок соку привезли
33:11=3 літри в одній банці
3*4=12 літрів апельсинового соку привезли
3*7=21 літру яблучного соку привезли