З машини вивантажили 250 кавунів ,що становить 1/5 усіх кавунів. Скільки кавунів було на машині

спочатку

Ответы на вопрос

Отвечает Самарин Андрей.

Складемо пропорцію:

250 \:\:-\:\:\: \frac{1}{5} \\x  \:\:\:\:\:\: - \:\:\:\:1\\\\x=250\cdot 1 :\frac{1}{5} = 250\cdot 5 =1250

Відповідь: на машині було 1250 кавунів.