Рішити повністю задачу:з машини вивантажили 6 бідонів з молоком,і в ній залишилося ще 7.скільки

бідонів з молоком було в машині спочатку?на скільки менше бідонів вивантажили,ніж залишилося?

Ответы на вопрос

Отвечает Евсюков'злой Максим.
6+7=13 бідонів було
7-6=1 - на 1 менше
Отвечает Смирнов Евгений.
Було - ?
вивантажили - 6 б.
залиштлося - 7б.
1)6+7=13(б.) було спочатку
2)7-6=1(б.) 
відповідь: спочатку в машині було 13 бідонів з молоком; вивантажили на 1 бідон менше ніж залишилося.