Сторони паралелограма дорівнюють 12см і 8см а кут між цими сторонами 150 градусів.Знайти площу

паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Никита.

Ответ:

48 кв.см.

Пошаговое объяснение:

Площу паралелограма  знайдемо за формулою S=absinφ=12*8*sin150° = 96*0,5= 48 кв.см.