Знайти суму 15 перших членів арифметичної прогресії 3,7,11


Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.

Ответ:

S15=465

Пошаговое объяснение:

d=a2-a1

d=7-3=4

a15=a1+d14

a15=3+(14×4)=3+56=59

S15=((a1+a15)/2)×15

 \frac{3 + 59}{2}  \times 15 \\

S15=465