Одна сторона прямокутника удвічі коротша від іншої, а периметр прямокутника дорівнює 66 см.

Знайдіть площу прямокутника ( у см2).

Ответы на вопрос

Отвечает Селивёрстова Дарья.

Ответ:

66/3=22/2 =11 см менша сторона прямокутника

22*2=44/2=22 см інша сторона прямокутника

площа прямокутника=11*22=242 см2

Пошаговое объяснение: