5) Пароплав плив спочатку озером протягом 1,5 год зі шв 22,6 км/год, а потім річкою проти течії

протягом 0,8 год. шкість течії річки дорівнює 1,8 км/год. Яку відстань подолав тароплав​

Ответы на вопрос

Отвечает Губич Никита.
V = S : t. S = Vt. t = S : V
V проти течією = V пароплава - V течії
V проти течії = 22,6 - 1,8 = 20,8
S проти течії = 20,8 * 1,5 = 31,2
V за течією = V пароплава + V течії
V за течією = 22,6 + 1,8 = 24,4
S за течією = 24,4 * 0,8 = 19,52
S всього = S за течією + S проти течії
S всього = 19,52 + 31,2 = 50,72 км на годину