2) коефіцієнтів ріq рівняння х* + px + q = 0, якщо йогокоренями є числа 6 і 14;​


Ответы на вопрос

Отвечает Оглоблина Настя.

Ответ:

q=6*14=84

р= -(6+14)=-20

Пошаговое объяснение: