Скласти задачу з десятковими дробами про ТВАРИН! (З ВІДПОВІДЯМИ!) Составить задачу с десятичными

дробями о ЖИВОТНЫХ! (С ответами!)

Ответы на вопрос

Отвечает Лёвкина Дарья.

Ответ:

Одного разу фермер купив 12 птенців курки, на яких потрибно було 9.5 кг зерен еженедільно.Також він купив 10 птенців качки, на яких невідомо  зерен.Скільки потрібно купити зерен для птенців качки ,якщо  на птенців курки потрібно 9.5 кг зерен.

розвязання;

12*9.5=114

114/10=11.4(кг)- потрібно  для птннців качки.