"Усамітніть" у лівій частині рівняння доданки з невідомим. Рівняння: 6(x+5)=3(1-x)

а)6x+x=3-5б)6x+x=3-30в)6x+3x=3-5г)6x+3x=3-30​

Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Сергей.

6x + 30 = 3 - 3x \\ 6x + 3x = 3 - 30 \\ 9x =  - 27 \\ x = ( - 27) \div 9 \\ x =  - 3

Ответ:г

Отвечает Шайхлисламов Булат.
6x+30=3-3x
6x+3x=3-30
9x=-27
X=-3
Ответ:Г