Розв’язати способом додавання систему рівнянь: { 2 x−7 y=33 x+4 y=−10


Ответы на вопрос

Отвечает Pinto Tomyy.

2x−7y=3∣×(−3)

3x+4y=−10∣×2

−6x+21y=−9

6x+8y=−20

Складываем

29y=−29

y=−1

2x−7×(−1)=3

2x+7=3

2x=3−7

2x=−4

x=−4÷2

x=−2

Ответ:(−2;−1)