Олі треба розв’язати 95 рівнянь а ірі 60 Щоденно Оля розв’язувала 7 рівнянь Іра 6 . Через скільки

днів у Олі залишиться вдвічі більше не розв’язаних рівнянь ніж у Ірини якщо вони почали їх розв’язувати в один день

Ответы на вопрос

Отвечает Варежкин Антон.

Ответ:

5 днів

Пошаговое объяснение:

нехай x- кількість днів, y - кількість нерозв'язаних рівнянь.

1) 95-7x = 2y (Рівняння для Олі)

2) 60-6x = y (Рівняння для Іри)

95-7x=2·(60-6x)

95-7x =120-12x

-7x+12x=120-95

5x=25

x=5 днів

Отвечает Каграманян Милена.

Ответ:

95-7х=2(60-6х)

95-7х=120-12х

-7х+12х=-95+120

5х=25

х=25:5

х=5

через 5 днів