Помогите пожалуйста срочно!!!!! жарысқа әр топта 6 адамнан 3 ұлдар тобы және 9 қыз келді.жарысқа

барлығы неше бала келді?​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

(6×3)+9=27

6×3=18 ұлдар

18+9=27

Барлық бала саны 27