У концентричних кіл радіуси відносяться як 10:7. Знайти ці радіуси, якщо відстань між колами 12 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянчик Полина.

12 = R1 - R2

R1 / R2 = 10 / 7

7 (R2 + 12) = 10R2

3R2 = 84

R2 = 28

R1 = 40