Срочно ❤️два числа відносяться як 6:10 їх сума 480, знайдіть ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Кокорев Денис.

Ответ:

Нехай k - коефіцієнт пропорційності , тоді

6k+10k=480

16k=480

k=480/16

k=30

Значить, перше число дорівнює 6*30=180, а друге число дорівнює 10*30=300

Відповідь: 180, 300